Cesja ubezpieczenia OC samochodu: Jak nie dać się wrobić? Uważaj na...
wykup szkody oc
Wykup szkody OC: zapisy, na które należy uważać
20 kwietnia 2017
naprawa bezgotówkowa z OC sprawcy
Naprawa bezgotówkowa z OC sprawcy – na czym polega?
30 czerwca 2017

Cesja ubezpieczenia OC samochodu – Jak nie dać się wrobić w wykup szkody?

cesja ubezpieczenia OC samochodu

Dziś opiszę Ci historię, która spotkała naszego klienta, żebyś był świadomy, że często niektóre sytuacje to nie przypadek, a także wiedział, jakie mogą być ich konsekwencje. Dzięki temu zapobiegniesz problemom, które mogłyby pojawić się, gdybyś tego nie wiedział. No dobra… co takiego spotkało naszego klienta?

Na podstawie tego, co się wydarzyło postaram się napisać w pierwszej osobie, czyli w jego imieniu, żeby lepiej unaocznić Ci tę sytuację. To, co mi mówił, kiedy się spotkaliśmy twarzą w twarz brzmiało mniej więcej tak:?

 

Cesja ubezpieczenia OC samochodu – autentyczna historia klienta!

“Gdy wracałem po południu z pracy, miałem stłuczkę. Kiepska sytuacja, bo żona nie mogła odebrać dzisiaj dzieci z przedszkola, więc miałem to zrobić ja. Nigdy bym się nie spodziewał, że ten koleś przede mną tak gwałtownie zahamuje… no, normalnie serce waliło mi jak oszalałe ze stresu, bo nigdy wcześniej nie miałem wypadku. Do końca nie wiedziałem, jak to trzeba teraz załatwić. Pierwsza myśl? Trzeba zadzwonić na policję!

Nie zrobiłem tego, bo nagle pojawił się miły i sympatyczny pan, który przejeżdżał z lawetą. Powiedział mi, że może pomóc i że odholuje mi samochód, a żebym miał czym jechać po dzieci, od razu podstawi mi auto zastępcze. Poprosił tylko, żebym podpisał się w 3, czy 4 miejscach, a że było późno i ciemno i było dużo nerwów, to zgodziłem się na tę propozycję. No chyba każdy by się zgodził w takiej sytuacji, prawda?

W ciągu 20 minut podjechał piękny i pachnący samochód zastępczy, więc pojechałem po dzieci i do domu. Jeździłem sobie tym samochodem, a za parę dni okazało się, że towarzystwo wyceniło mój samochód i mimo, że nie było szkody całkowitej, to nie opłacało mi się go po prostu naprawiać.

Jakoś wtedy skontaktował się ze mną ten sam człowiek, który podstawił mi auto zastępcze od lawetę i zaproponował, że odkupi ten samochód ode mnie. Dał mi fajne warunki i zgodziłem się na to.

Minęło sporo czasu od tej sytuacji i kilka miesięcy później trafiłem na reklamę firmy, która zajmuje się dopłatami. Stwierdziłem, że nie dostałem zbyt wiele pieniędzy z towarzystwa, więc może coś się jeszcze uda odzyskać. Firma przeanalizowała sprawę mojej szkody i co się okazało?

 

Uważaj na to, co podpisujesz!

To był dla mnie totalny szok! Ten mężczyzna z lawetą to nie było żadne zrządzenie losu. Okazało się, że nie mogłem tej sprawy nikomu oddać, ponieważ w dokumentach, które kazał mi podpisać ten “miły” pan przy odbieraniu samochodu zastępczego, był dokument cesji wierzytelności, a w nim to, że tamta firma nabyła prawa do mojej szkody.

Czuję się oszukany. Być może bym się zgodził, gdyby mnie o tym poinformowali. W konsultacji z kancelarią prawną okazało się, że tam jest jeszcze dużo pieniędzy do odzyskania. Teraz już wiem, dlaczego dostałem tak dużo pieniędzy za samochód, ale to nie zmienia faktu, że i tak jestem na tym wszystkim poszkodowany!”

➡WAŻNE: Są firmy, która podstawiają samochód zastępczy i w dokumentach, które dają Ci do podpisania jest cesja wierzytelności (lub cesja ubezpieczenia oc samochodu). Bądź ostrożny! Nieświadome podpisanie cesji wierzytelności może narobić Ci sporo kłopotów!

Jeśli masz wrażenie, że coś jest podejrzane, zadzwoń do nas pod numer: 535 338 830.☎ Doradzimy Ci, co zrobić w tej sytuacji i powiemy, jak uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Jeśli chcesz, to zapisz sobie ten numer w telefonie. Lepiej nie kusić losu, ale nigdy nic nie wiadomo…

 

MASZ PYTANIA?

Jeśli jesteś jedną z osób, którym firma ubezpieczeniowa zaniżyła odszkodowanie, to musisz wiedzieć, że decyzje o przekazaniu szkody warto powierzyć we właściwe ręce.

Jako ToTwojaKasa załatwiamy takie sprawy opierając się na zaufaniu z klientem. Gramy w otwarte karty! Jeśli firma ubezpieczeniowa zaniżyła Twoje odszkodowanie i podejrzewasz, że możesz uzyskać dodatkowe pieniądze, zgłoś do nas swoją szkodę.

 

Zaskoczę Cię, jeśli napiszę, że nic od Ciebie nie weźmiemy? ?

Te pieniądze są i czekają na Ciebie. Wszelkie koszta pokrywa firma ubezpieczeniowa sprawcy. Czyli Ty nic nie tracisz. Możesz tylko zyskać.

Codziennie dostajemy telefony od ludzi, którzy są w podobnej sytuacji do Twojej. Odzyskaliśmy już setki tysięcy złotych.

Jeśli chcesz upewnić się, że można nam ufać w tej kwestii, zobacz opinie osób, które skorzystały już z naszej pomocy. ?

Opinie są jawne, żebyś wiedział, że działamy uczciwie i tego samego oczekujemy od osób, które się do nas zgłaszają.

Dobra, przejdźmy do konkretów! Napiszę Ci, czego możesz się po nas spodziewać, żebyś czuł się pewnie i komfortowo, jeśli zdecydowałeś się na skorzystanie z naszej pomocy.

 

➡️Jak wygląda proces odzyskiwania Twoich pieniędzy w praktyce?

  1. Znajdujesz swój kosztorys i sprawdzasz datę kolizji. Jeżeli do dnia dzisiejszego nie minęły 3 lata, możesz odzyskać dodatkową gotówkę.?
  2. Następnie zgłaszasz się do nas pod numerem telefonu: 535 338 830 ☎
  3. W ciągu 3 dni oddzwaniamy do Ciebie z konkretami!
  4. Pieniądze trafiają do Ciebie w ciągu 7 dni od skompletowania dokumentów, które są potrzebne do zdobycia Twoich pieniędzy.⏱

 

Gdy okaże się, że masz dodatkowe pieniądze do wyciągnięcia, powiem Ci, co możesz zrobić, aby mieć je na koncie 7 dni! Nic od Ciebie nie wezmę. Wszelkie koszty pokryje Firma Ubezpieczeniowa sprawcy.

Sam zdecydujesz, co chcesz zrobić.

Zapraszam do kontaktu: 535 338 830.
https://totwojakasa.pl/

A jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zdobyć auto zastępcze po wypadku samochodowym, to wejdź i przeczytaj ten artykuł! Może myślisz, że zdobycie auta zastępczego po wypadku jest trudne, ale dzięki tej metodzie jest to znacznie prostsze!

 

Summary
Cesja wierzytelności - jak nie dać się wrobić? Autentyczna historia
Article Name
Cesja wierzytelności - jak nie dać się wrobić? Autentyczna historia
Description
Jeśli szukasz firmy, której chcesz przekazać swoją szkodę, to musisz to wiedzieć. Cesja wierzytelności może być podłożona do innych dokumentów. Uważaj.
Author
Publisher Name
To Twoja Kasa
Publisher Logo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − 13 =