Kim jestem i dlaczego to robię?

Mateusz jest osobą, która przez wiele lat pracowała w branży ubezpieczeniowej. Jego talent do prawa zaowocował szybkim awansem. Poznał branże ubezpieczeń od podszewki. Był przysłowiowym pucybutem stukającym od drzwi do drzwi, aż po osobę, która zarządza z wysokiego szczebla. O ubezpieczeniach wie niemalże wszystko, łącznie z jej ciemną stroną. Zna każdy trik korporacyjny i wie jak skutecznie bronić swoich klientów.

W wykonywaną pracę zawsze wkłada dużo serca. Od pierwszych dni w branży działa w przekonaniu, że pomaga ludziom sprzedając produkty ubezpieczeniowe. Podczas pracy w korporacji, gdy piął się po szczeblach kariery odkrył mroczną stronę działania tych firm. Nie chciał, aby w jego życiu liczył się tylko wynik finansowy. Zobaczył, że dla korporacji ludzie to tylko słupki i wykresy. To karygodne, bo dla osób którym należą się pieniądze, często towarzyszą jeszcze życiowe dramaty.

Chciał czegoś więcej – pomagać.

Dlatego odszedł i rozpoczął działania na własną rękę. Edukując ludzi, którym przytrafiły się kolizje, stłuczki i wypadki. Postanowił wykorzystać swoją wiedzę, żeby pomóc osobom, które mogły choby odrobinę ucierpieć przez decyzje towarzystw ubezpieczeniowych.

Dysponuje dużą wiedzą prawną i umiejętnościami. Dlatego postanowił, że będzie pomagał osobom mającym problemy z odzyskaniem należnej im kwoty odszkodowania, a przy tym zapewni im maksimum wygody i bezpieczeństwa. Postawił na edukację i dobre relacje z klientami, którzy są zachwyceni. 95% z nich przyprowadza swoich znajomych i rodziny, bo wiedzą, że trafią w dobre ręce.

Jego osobisty cel: Pomoc przy odzyskaniu maksymalnej kwoty należnych Ci pieniędzy na koszt firmy ubezpieczeniowej osoby, która spowodowała szkodę.

W praktyce oznacza to po prostu uczciwość. Osoba, która spowodowała wypadek ma ubezpieczenie i właśnie z tego ubezpieczenia Mateusz odzyskuje należne Tobie pieniądze. Ty jesteś w 100% bezpieczny, bo nie ma to żadnego wpływu na wysokość Twoich składek za ubezpieczenie.

Zgłoś się do nas pod numerem telefonu: 535 338 830,
adresem email pomoc@totwojakasa.pl
lub wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej:

Zadzwoń pod numer 535 338 830

Lub kliknij w przycisk ponizej i uzyskaj bezpłatną analizę kosztorysu. Zobacz bezpłatnie jaką dopłatę do odszkodowania możesz uzyskać dzięki naszej pomocy. Zgłoszenie zajmuje zaledwie 15 sekund. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi.

Wpisz poniższe dane.
Skontaktujemy się z pomocą w ciągu 24 godzin:

Wpisz poniższe dane.
Skontaktujemy się z pomocą w ciągu 24 godzin: